• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1075
  • Dodano: 2021-09-17 / 13:00
  • Komentarzy: 0

  Rozkład weekendowych gier opolskich drużyn

  Rozkład weekendowych gier opolskich drużyn

  (Fot. Dżacheć)

  W ligowych potyczkach zagra m.in. Dreman, Gwardia czy też Odra.

  W połowie września, większość opolskich drużyn na poziomie centralnym już rozpoczęła swoje rozgrywki . Obecnie, jedynym wyjątkiem jest siatkarskie UNI Opole, które za tydzień zainauguruje swój debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  To nie znaczy, że będziemy narzekać na emocje w Stegu Arenie, a takie będziemy przeżywać dwukrotnie. Rozpocznie Gwardia, która po dość nieudanym początku (dwie porażki, najpierw u siebie z Chrobrym Głogów, następnie w Kielcach z Vive) będzie szukała okazji do przełamania, a ostatnie pięć spotkań między tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Opolan. Start w piątek, o godzinie 19.

  Do hali przy ulicy Oleskiej wraca także Dreman, który w pierwszej kolejce pewnie pokonał LSSS Lębork, natomiast już w drugim spotkaniu zmierzy się z beniaminkiem Statscore Ekstraklasy - Legią Warszawa, która na inaugurację także wygrała swoje spotkanie. Ten mecz rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godzinie 19.

  Jednakże, zanim na parkiet wyjdzie Dreman, to na trawiaste boisko o godzinie 15 wyjdzie Odra, która na swoim stadionie przy Oleskiej będzie szukać kolejnych punktów - tym razem z najsłabszą obecnie drużyną w Fortuna 1 Liga - Stomilem Olsztyn.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".