• Wyświetleń: 1138
    • Dodano: 2021-09-13 / 09:32

Wysokie zwycięstwo Dremanu na start ligi!

Gredar również zwycięsko zaczął zmagania ligowe

Takiego rozpoczęcia Statscore Futsal Ekstraklasa oczekiwali kibice Dremanu Opole. W Komprachcicach, pokonali oni aż 6:1. Wynik jednakże dość szybko otworzyli goście z Lęborka, a dokładnie Yvaaldo Gomes. Przez kwadrans gospodarze nie mogli rozmontować drużyny rywali, aż w końcu otworzyli oni worek z bramkami, a rozpoczął dokładnie Ricardo Fernandes, a jeszcze przed gwizdkiem zapraszającym zawodników do szatni, na prowadzenie wyprowadził Andre Luiz i ten sam zawodnik zaczął strzelanie w drugiej połowie, a dzieła dokończyli Serhij Fil, Nuno Chuva oraz Tomasz Lutecki.

Znacznie więcej emocji było w Brzegu, gdzie w ostateczności, mimo pozycji spadkowej w poprzednim sezonie Gredar w inauguracyjnym spotkaniu z Red Dragons Pniewy zapewnili kibicom możliwość obejrzenia aż 11 bramek. Do przerwy było 1:1, lecz między innymi po skompletowaniu hat-tricka przez Pawła Boczarskiego po stronie gospodarzy oraz w barwach gości Mykyty Storożuka, a także między innymi po bramce golkipera Gredaru - Jakuba Budycha, z pierwszego zwycięstwa mógł się cieszyć Brzeg, wygrywając 6:5.