• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 829
  • Dodano: 2021-09-13 / 09:32
  • Komentarzy: 0

  Wysokie zwycięstwo Dremanu na start ligi!

  Wysokie zwycięstwo Dremanu na start ligi!

  (Fot. Dżacheć)

  Gredar również zwycięsko zaczął zmagania ligowe

  Takiego rozpoczęcia Statscore Futsal Ekstraklasa oczekiwali kibice Dremanu Opole. W Komprachcicach, pokonali oni aż 6:1. Wynik jednakże dość szybko otworzyli goście z Lęborka, a dokładnie Yvaaldo Gomes. Przez kwadrans gospodarze nie mogli rozmontować drużyny rywali, aż w końcu otworzyli oni worek z bramkami, a rozpoczął dokładnie Ricardo Fernandes, a jeszcze przed gwizdkiem zapraszającym zawodników do szatni, na prowadzenie wyprowadził Andre Luiz i ten sam zawodnik zaczął strzelanie w drugiej połowie, a dzieła dokończyli Serhij Fil, Nuno Chuva oraz Tomasz Lutecki.

  Znacznie więcej emocji było w Brzegu, gdzie w ostateczności, mimo pozycji spadkowej w poprzednim sezonie Gredar w inauguracyjnym spotkaniu z Red Dragons Pniewy zapewnili kibicom możliwość obejrzenia aż 11 bramek. Do przerwy było 1:1, lecz między innymi po skompletowaniu hat-tricka przez Pawła Boczarskiego po stronie gospodarzy oraz w barwach gości Mykyty Storożuka, a także między innymi po bramce golkipera Gredaru - Jakuba Budycha, z pierwszego zwycięstwa mógł się cieszyć Brzeg, wygrywając 6:5.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".