• Dodano: 2021-09-13 / 07:21

Stal Brzeg traci zwycięstwo w ostatnich 10 minutach.

(Fot. Stal Brzeg)

MKS Kluczbork jedynie zremisował w swoim spotkaniu.

Ósma kolejka trzeciej ligi (grupa trzecia) nie będzie miło wspominana przez piłkarzy Stali Brzeg. W wyjazdowej rywalizacji z Odrą Wodzisław Śląski, przez długi czas prowadzili, lecz niestety, gospodarze w ostatnich 10 minutach zdominowali wydarzenia na boisku i odwrócili role spotkania. Pawło Kowal w 25 minucie uszczęśliwił Brzeżan. Ich dramat rozpoczął się od 82 minuty, gdzie wyrównał Wojciech Wenglorz, a potem w ostatnich fragmentach rywalizacji trzy punkty gospodarzom zapewnił Kamil Chiliński.

Lepiej powiodło się za to MKS-owi Kluczbork. Na własnym boisku podejmowali oni Gwarek Tarnowskie Góry i również zaczęli bardzo dobrze, gdyż to właśnie oni wyszli na prowadzenie 20 minucie po trafieniu Dominika Lewandowskiego i ten wynik utrzymał się do końca pierwszej części gry. Po zmianie stron gospodarze stracili swoje prowadzenie, po trafieniu w 63 minucie Karola Stanka i wynikiem 1:1 zakończyło się to spotkanie.