• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 411
  • Dodano: 2021-09-13 / 07:21
  • Komentarzy: 0

  Stal Brzeg traci zwycięstwo w ostatnich 10 minutach.

  Stal Brzeg traci zwycięstwo w ostatnich 10 minutach.

  (Fot. Stal Brzeg)

  MKS Kluczbork jedynie zremisował w swoim spotkaniu.

  Ósma kolejka trzeciej ligi (grupa trzecia) nie będzie miło wspominana przez piłkarzy Stali Brzeg. W wyjazdowej rywalizacji z Odrą Wodzisław Śląski, przez długi czas prowadzili, lecz niestety, gospodarze w ostatnich 10 minutach zdominowali wydarzenia na boisku i odwrócili role spotkania. Pawło Kowal w 25 minucie uszczęśliwił Brzeżan. Ich dramat rozpoczął się od 82 minuty, gdzie wyrównał Wojciech Wenglorz, a potem w ostatnich fragmentach rywalizacji trzy punkty gospodarzom zapewnił Kamil Chiliński.

  Lepiej powiodło się za to MKS-owi Kluczbork. Na własnym boisku podejmowali oni Gwarek Tarnowskie Góry i również zaczęli bardzo dobrze, gdyż to właśnie oni wyszli na prowadzenie 20 minucie po trafieniu Dominika Lewandowskiego i ten wynik utrzymał się do końca pierwszej części gry. Po zmianie stron gospodarze stracili swoje prowadzenie, po trafieniu w 63 minucie Karola Stanka i wynikiem 1:1 zakończyło się to spotkanie.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".