• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2946
  • Dodano: 2021-09-10 / 18:27
  • Komentarzy: 0

  Samochód osobowy w ogniu. Akcja strażaków na trasie Zawadzkie - Kolonowskie

  (Fot. OSP Zawadzkie)

  (Fot. Zbyszek)

  Ratownicy zostali wezwani do pożaru samochodu na trasie Zawadzkie - Kolonowskie. Osobowa Skoda stanęła w ogniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


  W piątek 10 września o godzinie 11:49 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu osobowego na Drodze Wojewódzkiej nr 463 pomiędzy miejscowościami Zawadzkie i Kolonowskie. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży z KP PSP w Strzelcach Opolskich oraz jeden zastęp z OSP w Zawadzkiem.

  - Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził, że samochód osobowy marki Skoda całkowicie objęty jest pożarem, na miejscu zdarzenia brak jest osób poszkodowanych. Ruch na drodze na czas działań służb został całkowicie wstrzymany przez będący na miejscu patrol policji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na samochód i przydrożny rów, który również objęty był ogniem. Po zgaszeniu pożaru wprowadzony został ruch wahadłowy - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Zawadzkiem.

  Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w pojeździe. Na szczęście nic się nikomu nie stało, a przyczyny tego zdarzenia będzie ustalać policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".