• Dodano: 2021-09-06 / 04:28

Stal remisuje, MKS przegrywa.

(Fot. MKS Kluczbork)

W spotkaniach obu drużyn padły po cztery trafienia

Nie była to najlepsza kolejka rozgrywek trzecioligowych w wykonaniu przedstawicieli Opolszczyzny. Szczególnie słabo zaprezentowali się zawodnicy MKS-u Kluczbork, którzy na własnym boisku ulegli Rekordowi Bielsko-Biała 1:3. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie - najpierw na prowadzenie wyszli goście, a już w 57 minucie wyrównał Lucjan Zieliński. Niestety, najpierw ponownie Rekord strzelił bramkę zdobył za sprawą Jana Ciućki, a potem ustalił wynik i dobił MKS Dawid Kasprzyk.

Wydawało się łatwe zwycięstwo z rąk wypuścili za to zawodnicy Stali Brzeg. Po dwóch trafieniach Michała Sypka, odpowiednio w 28 i 52 minucie, wydawało się, że Brzeżanie dowiozą 3 punkty, niestety gospodarze z Gaci zdążyli wyrównać. Najpierw w 78 strzelili pierwszą bramkę, potem już w 90 minucie, Foto-Higiena otrzymałaa rzut karny, który pewnie wykorzystał Sebastian Jaroszyński i mecz zakończył się rezultatem 2:2