• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2854
  • Dodano: 2021-09-11 / 11:22
  • Komentarzy: 0

  Już dziś After Party na Małym Rynku

  (Fot. Archiwum)

  After Party na Małym Rynku czyli ostatnia odsłona muzyczna towarzysząca 58. Krajowemu Festiwalowi Polskiej Piosenki w Opolu wraca po rocznej przerwie. Na Małym Rynku od godziny 20:00 będzie można usłyszeć klubowe brzemienia.


  58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki przeszedł do historii, a przed nami już 6. edycja After Party. Imprezę kończącą festiwalowy klimat w Opolu zaplanowano na dzień 11 września na Małym Rynku. Na Małym Rynku wystąpią topowi w Polsce producenci muzyki house, którzy występują w najlepszych klubach Polski oraz Europy grając z najlepszymi DJ-ami. Mają na swoim koncie szereg wydanych produkcji w najlepszych wytwórniach muzycznych oraz wiele audycji radiowych poświęconych muzyce. Podczas imprezy zagrają funky, disco, tech oraz deep.

  W piątek wieczorem usłyszymy:

  Daniel Bracket - producent, DJ, miłośnik groove house. W jego kompozycjach pojawiają się elementy od funky i disco do tech i deep, a jego priorytetem jest przekazanie publiczności dużej dawki pozytywnej energii. Daniel wydał swoje utwory na Safe Ltd. (Safe Music Records), Deep Strips, Ambassade Records (Pool e Music). Występował w lokalnych klubach i audycjach radiowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i na Ibizie. Dwukrotnie dostał się do finału Poland TOP5 w konkursie BURN Residency (2015, 2017).

  DASO - na scenie klubowej pojawia się od ponad 15 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy. Jest organizatorem wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music! Występował z takimi artystami światowej sławy jak: MILK & SUGAR, DABRUCK & KLEI, ALEX ROMANO, OLAV BASOSKI, DAVID PENN i wielu innych. Od kilku lat jest ściśle związany z wytwórnią 001REC., której właścicielem jest DJ ADAMUS.

  Milkwish - producent i DJ, na swoim koncie ma szereg wydanych produkcji w wytwórniach tj. Farbenfroh Records, Digital Noise czy Starlight Music. O profesjonalizmie Milkwisha świadczą również liczne feedbacki znanych DJ-ów takich jak Chloe Harris, Dimitri Andreas, Marc Romboy, Michael Burian, M.in, Moshic. Gościł w europejskich klubach takich jak Fritz Club w Berlinie. Występował jako gość w audycjach radiowych w Polsce, jak i zagranica. W swoich setach porusza się po kilku płaszczyznach, są to przede wszystkim utwory mocno powiązane z gatunkami deep techno, house, tech-house oraz progressive.

  Stahou - miłośnik muzyki house w każdej odmianie - groove, deep, piano. Rezydent Cherry Club Wrocław. Członek projektu GUŹEC - cykliczne transmisje na żywo. W roku 2020 wydał swój debiutancki utwór w rodzimej wytwórni SpekuLLa. Współpracuje ze znanymi DJ-ami z Polski oraz zagranicy. Tworzy audycje radiowe w Radiu Ram- Wrocław.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".