• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1186
  • Dodano: 2021-09-01 / 11:17
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie dwóch ciężarówek na A4. Jeden z kierowców trafił do szpitala

  (Fot. OSP Leśnica)

  We wtorek po południu doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na 265 km autostrady A4 w kierunku Katowic. Jedna osoba trafiła do szpitala.


  We wtorek 31 sierpnia o godzinie 17.31 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Strzelcach Opolskich otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na autostradzie A4 w kierunku na Katowice.

  Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że doszło do najechania pojazdu na pojazd poprzedzający. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do kierującego samochodem ciężarowym, następnie przekazano go przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Zneutralizowano i zebrano płyny eksploatacyjne. Po przebadaniu jedna osoba została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala - poinformował asp. sztab. Dariusz Grudzień ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".