• Wyświetleń: 2304
    • Dodano: 2021-08-29 / 10:08

Odra bez szans w rywalizacji z Arką Gdynia

Bohaterem gospodarzy okazał się Hubert Adamczyk.

Nieudany wyjazd do Gdyni podopiecznych Piotra Plewni. Zawodnicy Odra Opole, przegrali z miejscową Arką 0:3.

Pierwsze 30 minut było całkiem obiecujące, a nawet Odra miała swoją szansę na wyjście na prowadzenie, lecz niestety, jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Arki. Jedenastkę podyktowaną po faulu Mateusza Maćkowiaka, pewnie wykorzystał Hubert Adamczyk. Dobrze jeszcze spotkanie się nie wznowiło, a już po raz drudzy cieszyli się Gdynianie i po raz drugi do siatki piłkę skierował Adamczyk, tym razem silnym strzałem pod poprzeczkę, lecz więcej bramek w pierwszej połowie nie padło.

Za to po raz trzeci Mateusz Kuchta został pokonany. Tym razem, dośrodkowywał Adamczyk, a strzelił Martin Dobrotka i mecz wydawał się być rozstrzygnięty. Wynik mógłby być wyższy, lecz na szczęście dobrze interweniował golkiper Opolan. Wynik po końcowym gwizdku brzmiał 3:0, lecz to nie koniec problemów Odry. Z urazem w 53 minucie zszedł Mateusz Marzec, a jak się okazało, kontuzjowany jest również Piotr Żemło.

2021-08-30 23:53:45 [94.254.185.*] id:1619679
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja