• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1093
  • Dodano: 2021-08-27 / 07:27
  • Komentarzy: 1

  Kolejne ujawnienia nielegalnych automatów do gier

  (Fot. KAS Opole)

  Funkcjonariusze opolskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier działający na terenie powiatu opolskiego. Za przestępczą działalność polegającą na organizowaniu nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.


  Na początku sierpnia funkcjonariusze opolskiej KAS skontrolowali nielegalny salon gier, w którym ujawniono dwa automaty do gier hazardowych. W urządzeniach znaleziono ponad 2 tys. zł i przeprowadzono eksperyment potwierdzający hazardowy charakter urządzeń.
  Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu prowadzi w tych sprawach postępowanie karne skarbowe i postępowanie administracyjne.

  Za przestępczą działalność polegającą na organizowaniu nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

  Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że legalna gra hazardowa na automatach może odbywać się tylko i wyłącznie w salonach gier na automatach Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. i kasynach gry, które posiadają koncesję. Urządzanie gier na automatach w salonach gier na automatach objęte jest monopolem państwa, który wykonuje Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Wykaz obowiązujących koncesji na kasyna gry znajduje się na stronie Portalu podatkowego. Lista legalnych salonów gier na automatach dostępna jest na stronach internetowych Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-08-27 09:44:10 [217.173.195.*] id:1619474  
  wojtasoks: Napisał postów [9193], status [VIP] Reputacja
  Może jakieś info gdzie ten salon był?

  Nick:
  Treść: