• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1753
  • Dodano: 2021-08-28 / 13:45
  • Komentarzy: 1

  Zerwana trakcja kolejowa na trasie Kędzierzyn-Koźle - Raciborz

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)

  Pociąg pasażerski najechał na zerwaną trakcję w Dziergowicach koło Kędzierzyna-Koźla. Interweniowała straż pożarna. Możliwe są utrudnienia w ruchu pociągów na trasie Kędzierzyn-Koźle - Racibórz.


  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę 28 sierpnia w godzinach porannych w miejscowości Dziergowice na stacji PKP. Pociąg wjeżdżając na stacje najechał na zerwaną trakcję kolejową. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.

  - Zerwana trakcja kolejowa na trasie Kędzierzyn-Koźle - Racibórz na wysokości przejazdu kolejowego na drodze DW 425. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W tym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Na miejscu działały zastępy z JRG-1 oraz okoliczne OSP - relacjonują strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

  Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną uszkodzenia linii. W trakcie prac występowały utrudnienia w kursowaniu pociągów. Obecnie nie ma już utrudnień.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-08-28 14:13:05 [87.180.33.*] id:1619551  
  plde: Napisała postów [181], status [wyjadacz] Reputacja
  Polski Lad= polnischewirtschaft

  Nick:
  Treść: