Zdrowy Duch- Terapie Holistyczne Patrycja Misch

  Adres:
  ul. Budowlanych 50 / pok.21
  45-123 Opole
  Telefon:
  668282643
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  zdrowyduchholi@gmail.com

  Zajmuję się przeprowadzaniem terapii ukierunkowanych na przywrócenie organizmu do zdrowia. W trakcie terapii łączę ciało z umysłem i duszą. Do pracy wykorzystuję m. in. kinezjologię, naturopatię, bioenergoterapię, masaż tkanek głębokich oraz metody pracy z emocjami.

  Organizm człowieka to skomplikowany system składający się nie tylko z ciała, ale też psychiki i duszy. Każdy z nas z całą pewnością tego doświadczył np. w sytuacjach stresowych, które powodowały, że żołądek skręcał się, a serce biło niespokojnie. W obecnych czasach większość z nas żyje w permanentnym stresie, który nie jest rozładowywany. W rezultacie stres ten może przyczyniać się do powstawania problemów zdrowotnych takich jak np. nietolerancja niektórych pokarmów, bóle nieznanego pochodzenia lub choroby określone mianem "nieuleczalnych" przez medycynę konwencjonalną.

  Kiedy zobaczyłam i poczułam, jak wiele daje patrzenie na siebie holistycznie i zgłębianie nauki o zdrowiu, to poczułam i czuję do dziś, że chciałabym prowadzić innych na ścieżce do ZDROWOSTANU, czyli zdrowia i szczęścia jako codziennego stanu rzeczy.

  Jeśli jesteś gotowy, to zapinaj pasy i ruszamy! ????

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2024-04-04