• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3568
  • Dodano: 2021-08-17 / 14:00
  • Komentarzy: 1

  Audi wylądowało w rowie. Niebezpieczny poranek na opolskich drogach

  (Fot. OSP Olszowa)

  O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowego audi, który wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Nic mu się nie stało.


  We wtorek 17 sierpnia około godziny 6.45 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o niebezpiecznym zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego, który miał dachować w rowie. Do tej sytuacji doszło niedaleko skrzyżowania Drogi Wojewódzkiej nr 426 prowadzącej w kierunku Czarnocina (gmina Leśnica).

  Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Strzelce Opolskie, OSP Olszowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. - Po dojeździe na miejsce okazało się ze samochód wypadł z drogi i uderzył w przepust. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniem ruchem do momentu usunięcia pojazdu - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Olszowej.

  Na szczęście kierujący audi nie doznał poważnych obrażeń. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-08-17 18:40:24 [178.252.17.*] id:1618700  
  PauloOp23: Napisał postów [3699], status [VIP] Reputacja
  Ciągnie do krzyża.

  Nick:
  Treść: