• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 696
  • Dodano: 2021-08-16 / 09:47
  • Komentarzy: 0

  Trzecie miejsce w turnieju towarzyskim Dremanu

  (Fot. Dżacheć)

  W meczu o najniższy stopień podium pokonali zespół z Białegostoku

  Zawodnicy Dremanu Futsal Komprachcice w fazie intensywnych przygotowań do swojego drugiego sezonu w Statscore Ekstraklasie. Zawodnicy z województwa opolskiego wzięli udział w turnieju zorganizowanym w Warszawie Wilanów Futsal Cup, w którym wypadli obiecująco.

  W turnieju wzięło udział osiem ekip, które były podzielone na dwie grupy czterozespołowe. Dreman walczył z FC Reitenem Toruń, Legią Warszawa oraz FC10 Zgierz. Rozgrywki pierwszego dnia, ekipa z Komprachcic zakończyła na drugim miejscu, przegrywając jedynie z pierwszym z wyżej wymienionych zespołów, po zaciętej walce 3:4, natomiast z Legią wygrywając 2:1, a z ekipą z łódzkiego 3:1.

  Drugiego dnia, Dreman zmierzył się w spotkaniu o trzecie miejsce ze Słonecznym Stokiem Białystok, który rywalizował w grupie B. W "małym finale" zdecydowanie lepsi od swoich ligowych rywali okazali się zawodnicy Opolszczyzny, pokonując 5:1 zawodników z Podlasia, po hat-tricku Nuno Chuvy, Viniego oraz Ivanowa. Cały turniej wygrali natomiast Piast Gliwice, który obronił tytuł z zeszłorocznych rozgrywek, pokonując zespół z Torunia 3:0.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".