• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1257
  • Dodano: 2021-08-12 / 09:51
  • Komentarzy: 1

  Miał 3 promile kiedy wjechał do rowu

  Miał 3 promile kiedy wjechał do rowu

  (Fot. KPP Krapkowice)

  Krapkowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym. Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód zatrzymał się w rowie. Badanie alkomatem pokazało, że jego 65-letni kierowca miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

  Do tego zdarzenia doszło 10 sierpnia w miejscowości Malnia. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci 65-latek kierujący osobowym volkswagenem, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem pokazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń.

  Teraz 65-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Oprócz kary pozbawienia wolności, musi się też liczyć z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów i wysoką grzywną.

  PAMIĘTAJMY!!!
  Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy w konfrontacji z prawidłowo poruszającymi się uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-08-12 11:30:09 [185.127.20.*] id:1618266  
  Pedro: Napisał postów [8322], status [VIP] Reputacja
  Szkoda że z tego wyszedł... zachlany patol!

  Nick:
  Treść: