• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1725
  • Dodano: 2021-08-07 / 09:15
  • Komentarzy: 1

  OSP Źlinice-Boguszyce zaprasza na piknik strażacki

  Ochotnicza Straż Pożarna Źlinice-Boguszyce zaprasza na 2. Dzień Małego Strażaka, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00 na placu zabaw w Boguszycach.

  Każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy strażak-ratownik. Zabawa połączona jest ze zbiórką na leczenie i operację serduszka Szymona.

  Szymon Dudek urodził się z wadą serca, jedyną szansą na bezpieczną przyszłość, na jakąkolwiek przyszłość jest dla Szymka operacja w Boston Children's Hospital - najlepszym ośrodku na świecie, który specjalizuje się w ratowaniu małych serc z bardzo skomplikowanymi wadami. Poprzez obecność na pikniku można dorzucić swoją cegiełkę i wspomóc zbiórkę.

  Na dzieci czeka profesjonalny tor strażacki, dmuchańce, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, pokaz ratownictwa oraz zabawa taneczna.


  W programie masa wyzwań, mnóstwo konkurencji a co najważniejsze solidna dawka wiedzy na temat ratowania ludzkiego życia.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-08-07 11:28:08 [89.73.114.*] id:1617824  
  neo: Napisał postów [1655], status [Szycha] Reputacja
  Zadzwoniła do mnie kiedyś pani z banku i zapytała, czy rozmawia "z panem Michałem Rusinek". Odpowiedziałem uprzejmie, że tak, ale ja się deklinuję. Na co ona: "A, to przepraszam. Zadzwonię później". Poprawnie jest: na operację Szymona Dudka. Jak już ktoś uparł się na pisanie z błędami, to proszę konsekwentnie: na operację Szymon Dudek.

  Nick:
  Treść: