• Komentarzy: 1

Odra wygrywa w Bielsku

(Fot. Odra Opole)

Opolanie dość niespodziewanie pokonali spadkowicza z ekstraklasy

Szybka rehabilitacja podopiecznych Piotra Plewni. Po pokaźnej porażce 1:4 z Miedzią Legnica, piłkarzy Odry czekał bardzo trudny wyjazd, bowiem wyjeżdżali do Bielska-Białej, by zmierzyć się z Podbeskidziem.

Spotkanie zaczęło się pod dyktando gospodarzy, gdyż już w początkowej fazie meczu, sytuację sam na sam wybronił Mateusz Kuchta. Kilka minut później znów zrobiło się groźnie, po tym jak jeden z zawodników Podbeskidzia po strzale głowa obił słupek i wydawało się, że trafienie dla tej drużyny jest kwestią czasu, tym bardziej, że to gracze spadkowicza z ekstraklasy tworzyli sobie kolejne okazję. Jednakże, dość zaskakująco to Opolanie schodzili do przerwy na prowadzenie. Miękkie dośrodkowanie na bramkę zamienił Mateusz Kamiński.

Po zmianie stron, tempo spotkania wyraźnie spadło. Żadna z drużyn nie była w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika, ale za to gra gospodarzy, którzy musieli gonić wynik, wyraźnie się zaostrzyła co poskutkowało drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartką dla Julio Rodrígueza, przez co Opolanie wykorzystywali problemy defensywne rywali, lecz bramkami udokumentowali to dopiero w doliczonym czasie gry, za sprawą najpierw Konrada Nowaka, a potem Miłosza Trojaka i Odra mogła się cieszyć z pierwszych trzech punktów w sezonie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:3
    Bramki: Mateusz Kamiński '45, Konrad Nowak '90+1, Miłosza Trojak '90+4

2021-08-08 20:23:21 [89.67.142.*] id:1617863
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja