• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2968
  • Dodano: 2021-07-29 / 11:00
  • Komentarzy: 1

  Mężczyzna, aby uniknąć zatrzymania, schował się w skrzyni na pościel łóżka

  (Fot. Archiwum)

  Za 24-latkiem został wydany list gończy, między innymi za liczne przestępstwa narkotykowe. 19-letnia kobieta natomiast, poszukiwana była do odbycia kary za kradzież. Mężczyzna, aby uniknąć zatrzymania, schował się w skrzyni na pościel łóżka. Dodatkowo w mieszkaniu, w którym przebywali poszukiwani, policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające.


  Policjanci z krapkowickiej jednostki prowadzą liczne działania, w tym między innymi poszukiwania osób, za którymi organy ścigania wystawiły listy gończe, zarządzenia lub nakazy doprowadzenia do zakładów karnych.

  W miniony poniedziałek (26.07), zdzieszowiccy kryminalni zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zgodnie z ich ustaleniami, miała ukrywać się poszukiwana osoba. Drzwi do lokalu otworzył im mężczyzna, który zdziwiony był wizytą policjantów. Oświadczył, że osoba, której szukają mundurowi to jego brat, ale on w mieszkaniu przebywa sam.

  Funkcjonariusze nie dali wiary jego słowom i przeszukali pomieszczenia. Wewnątrz, w jednym z pokoi zastali 19-letnią kobietę. Jak się szybko okazało była ona poszukiwana przez Komendę Powiatową Policji w Kędzierzynie- Koźlu, do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież.

  W trakcie dalszych czynności w innym pomieszczeniu policjanci znaleźli kolejną poszukiwaną osobę. Za 24-letnim mężczyzną został wydany list gończy. Miał on do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności, między innymi za uprawę, wytwarzanie i posiadanie narkotyków oraz kradzież. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się w skrzyni na pościel łóżka.

  Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu woreczek foliowy z białym proszkiem oraz kilka tabletek. Wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że są to środki odurzające.

  Poszukiwane osoby zostały zatrzymane i przewiezione do zakładu karnego, gdzie odbywają już zasądzoną karę. W związku z ujawnieniem środków odurzających, policjanci prowadzą w tej sprawie osobne postępowanie.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-29 16:18:41 [5.173.33.*] id:1617227  
  tippmann: Napisał postów [7194], status [VIP] Reputacja
  udawał mola

  Nick:
  Treść: