• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2892
  • Dodano: 2021-07-28 / 07:09
  • Komentarzy: 1

  Dwa samochody ciężarowe zderzyły się w powiecie kluczborskim

  (Fot. PSP Kluczbork)

  Przez długi czas zablokowana była Droga Krajowa nr 45 po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych. Do wypadku doszło we wtorek w godzinach popołudniowych.


  We wtorek 27 lipca o godzinie 17.09 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej numer 45 pomiędzy miejscowościami Jasienie i Lasowice Wielkie. Do zdarzenia zadysponowano po jednym zastępie straży pożarnej z JRG Kluczbork, OSP Jasienie, OSP Chudoba i OSP Lasowice Wielkie, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu i rozpoznaniu okazało się, że po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, obaj kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach i mają niegroźne obrażenia.

  Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że w samochodzie ciężarowym marki Scania doszło do wystrzału opony. Kierujący tym pojazdem kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą. W wyniku zderzenia ciężarówka z naczepą zjechała do rowu.

  Droga w miejscu zdarzenia była długi czas zablokowana, kierowcy musieli kierować się objazdami.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-28 07:56:17 [165.225.73.*] id:1617099  
  dontomasso: Napisał postów [4019], status [VIP] Reputacja
  jak guma strzeli sa klopoty

  Nick:
  Treść: