• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1301
  • Dodano: 2021-07-27 / 11:04
  • Komentarzy: 1

  Szczęśliwy finał poszukiwań w Julianopolu

  Szczęśliwy finał poszukiwań w Julianopolu
   <i>(Fot. KPP Olesno)</i>

  (Fot. KPP Olesno)

  Ponad 60 policjantów oraz strażaków ochotników poszukiwało zaginionego 24-latka. Mężczyzna opuścił dom grożąc, że targnie się na swoje życie. W działaniach wykorzystano między innymi psa do poszukiwań ludzi, kamery termowizyjne oraz drona. Po niespełna 10 godzinach mężczyzna został odnaleziony i przekazany służbom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.


  22 lipca, około godz. 22.00 policjanci z Praszki zostali zaalarmowani o zaginięciu 24-latka w rejonie miejscowości Julianpol. Policjanci ustalili, że młody człowiek wybiegł z mieszkania grożąc, że targnie się na swoje życie.

  Do poszukiwań natychmiast przystąpili policjanci z Olesna i Praszki oraz strażacy ochotnicy z Jaworzna, Rudnik i Dalachowa. Działania, które trwały całą noc były kontynuowane następnego dnia. Z samego rana, pracujących na miejscu funkcjonariuszy dodatkowo wzmocnili operatorzy drona z KWP w Opolu, pies poszukiwawczy oraz policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu wraz z drużyną "poszukiwaczy" - tj. Nieetatowego Zespołu Poszukiwań Osób Zaginionych w Terenie Otwartym.

  Funkcjonariusze podzieleni na kilku osobowe zespoły z odbiornikami gps sprawdzili około 6 hektarów lasów, zagajników i pól uprawnych. Około godz. 11.30 poszukiwany mężczyzna został odnaleziony przez policjantów z SPPP w Opolu. 24-latek został przekazany wezwanym na miejsce służbom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-27 16:08:04 [5.173.57.*] id:1617026  
  tippmann: Napisał postów [6712], status [VIP] Reputacja
  pusty dzban miał swoje pięć minut,teraz wiocha będzie z niego łacha dżeć:)))

  Nick:
  Treść: