• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5268
  • Dodano: 2021-07-26 / 09:55
  • Komentarzy: 0

  Kornel wyszedł w góry. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla nie daje znaku życia

  Kornel wyszedł w góry. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla nie daje znaku życia
   <i>(Fot. Zaginieni Cała Polska)</i>

  (Fot. Zaginieni Cała Polska)

  Rodzina oraz TOPR poszukuje osób, które w dniach 15-18 lipca 2021r. (czwartek-niedziela) były w rejonie Doliny Jaworowej lub Doliny Zadnich Koperszadów i mogły widzieć zaginionego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla.


  24-letni Kornel udał się w Tatry, skąd miał wrócić 17 lipca 2021 roku. Jego samochód znaleziono w Jaworzynie Tatrzańskiej, gdzie miała zacząć się jego trasa. Zaginiony był dobrze wyposażony, miał doświadczenie w wysokich górach.

  - Kornel jest doświadczony w górskich wędrówkach, to nie pierwsza taka jego wyprawa. Zaparkował swój samochód na parkingu w Jaworzynie Tatrzańskiej. To tam też był ostatni raz widziany - 17.07.2021r. lub ewentualnie 18.07.2021r. Świadkowie widzieli go przy samochodzie gdzie przebrał się, uzupełnił zapasy i wymienił sprzęt. Najprawdopodobniej stamtąd wyruszył na szlak Doliną Jaworową, w kierunku Tatr Wysokich. Od tamtej pory po Kornelu urywa się wszelki ślad. Samochód został odnaleziony na parkingu. Mężczyzna nie skontaktował się z rodziną. Miał przy sobie telefon, który jest nieaktywny od 16.07.2021r. Nie da się go namierzyć. Samochód Zaginionego to biały Fiat Ducato o numerze rejestracyjnym OPO55U8. Auto w dalszym ciągu znajduje się na parkingu w Jaworzynie. Prosimy wszystkie osoby, które widziały Kornela na szlaku, na parkingu bądź w inny miejscu po 15.07 2021r. o pilny kontakt z policją lub naszą redakcją! Liczymy, że z Państwa pomocą uda się ustalić dokładnie rejon w który się udał. Kornel miał ze sobą namiot, był przygotowany na nocowanie w górach. Nie odnaleziono jednak żadnych śladów obozowiska - czytamy w komunikacie opublikowanym przez "Zaginieni Cała Polska".

  - Dotychczas udało się ustalić, iż Pan Kornel widziany był w czwartek 15 lipca w Dolinie Białej Wody, skąd w weekend wrócił do samochodu. W aucie znaleziono mokre górskie ubrania oraz buty, musiał więc zmienić sprzęt i uzupełnić zapasy. Zabrał namiot, śpiwór, kask, kijki, butle do gotowania. Nie wiadomo, w którym kierunku się udał. Na jego mapach są zaznaczone m.in. Jastrzębia Wieża, Kozi Szczyt oraz Ciężka Wieża. Sprawdzone zostały obszary Doliny Białej Wody, Doliny Jaworowej oraz okolica Zielonego i Czerwonego Stawu Kieżmarskiego. Trwają poszukiwania z powietrza - czytamy na stronie Zaginieni Cała Polska.  RYSOPIS:

  -wzrost: 194 cm

  -włosy: ciemny blond

  -oczy: piwne

  -budowa ciała: szczupła

  Znaki szczególne: znamię nad lewym okiem, przy początku łuku brwiowego  UBIÓR:

  -czerwona kurtka
  -czarne spodnie
  -miał ze sobą czarny plecak

  Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje o Zaginionym, proszony jest o kontakt z KPP w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu 47 863 42 66 lub numerem alarmowym 112.

  Można również kontaktować się z redakcją #ZaginieniPrzedLaty - gwarantujemy anonimowość - piszą.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".