• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1397
  • Dodano: 2021-07-23 / 13:59
  • Komentarzy: 0

  Mężczyzna groził nożem pracownikowi sklepu i żądał pieniędzy. Trafił do aresztu

  Mężczyzna groził nożem pracownikowi sklepu i żądał pieniędzy. Trafił do aresztu

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci w ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymali osobę podejrzaną o rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Do tego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Kędzierzynie-Koźlu. Podejrzany o ten czyn mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.


  Pod koniec marca tego roku w Kędzierzynie-Koźlu doszło do rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Przed godz. 16:00 do jednego ze sklepów wtargnął zamaskowany napastnik. Mężczyzna grożąc pracownikowi nożem zażądał pieniędzy. Gdy je otrzymał uciekł w nieznanym kierunku.

  Wyjaśnieniem tej sprawy natychmiast zajęli się policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Funkcjonariusze zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogły doprowadzić ich na trop rozbojarza.

  Praca policjantów przyniosła efekty. Kryminalni ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 28-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy w ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu pozwolił na przedstawienie mu zarzutu.

  Mężczyzna będzie odpowiadał za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 28-latka 3 miesięczny tymczasowy areszt.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".