• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1057
  • Dodano: 2021-07-21 / 20:36
  • Komentarzy: 1

  Wjechał w betonowy słupek - miał prawie 2,5 promila

  Wjechał w betonowy słupek - miał prawie 2,5 promila

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci z Głogówka zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który wjechał w betonowy słupek odgradzający chodnik od jezdni. 38-latek miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Mieszkańcowi powiatu prudnickiego grozi teraz do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.


  17 lipca, przed godziną 23:00 dyżurny policji w Głogówku otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na terenie miasta. Według zgłoszenia najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca osobowego renault wjechał w betonowy słupek odgradzający chodnik od jezdni. Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili to zgłoszenie.

  Okazało się, że autem kierował 38-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Urządzenie pokazało, że w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna podróżował z pasażerem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

  Teraz mieszkańcowi powiatu prudnickiego grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.

  PAMIĘTAJMY!!!

  Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy w konfrontacji z prawidłowo poruszającymi się uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-21 21:26:40 [185.127.20.*] id:1616630  
  Pedro: Napisał postów [7935], status [VIP] Reputacja
  Odstrzelić chwasta na miejscu.

  Nick:
  Treść: