Skup aut Śląsk

  Adres:

  40-008 Katowice
  Telefon:
  +48573503818
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@skupaut-slask.com.pl

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy wszystkie osoby, które chcą się pozbyć swojego starego grata! Odwiedź naszą firmę, która prowadzi profesjonalny skup aut Katowice i otrzymaj świetne warunki odkupienia pojazdu. Umożliwiamy szybką sprzedaż samochodu na naszym specjalistycznym skupie. Odbieramy samochody bezpośrednio ze wskazanego adresu, obsługujemy wiele miast w regionie Śląska i okolic.

  Wypłacamy należne środki gotówką na miejscu, zaraz po podpisaniu umowy sprzedaży. W przypadku złomowania pojazdów wystawiamy zaświadczenia o demontażu.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa w sprzedaży pojazdów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, proponujemy uczciwe warunki i dogodne ceny. Nasi pracownicy stale przechodzą odpowiednie szkolenia, dzięki którym są w stanie obsłużyć każdego klienta w perfekcyjny sposób.

  Infolinia skupu jest czynna przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Zadzwoń do naszego handlowca i przekonaj się jaką mamy ofertę na Twoje auto. Mamy możliwość zamówienia lawety, która przyjedzie odebrać pojazd prosto spod Twojego domu.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2023-02-06