• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4225
  • Dodano: 2021-07-20 / 09:40
  • Komentarzy: 0

  Może przebywać w Opolu lub Kędzierzynie-Koźlu - szuka go wałbrzyska policja

  Może przebywać w Opolu lub Kędzierzynie-Koźlu - szuka go wałbrzyska policja

  (Fot. policja)

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują Mirosława Bajdy. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się, by uniknąć kary za oszustwo. Jest ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jaworznie. Może obecnie przebywać w Opolu lub Kędzierzynie-Koźlu.


  Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się, by uniknąć kary za oszustwo. Jest ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jaworznie.

  Funkcjonariusze z Wałbrzycha zwracają się z prośbą do osób, które poosiadają informację na temat miejsca pobytu poszukiwanego Mirosława Bajda o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60. Jak wynika z ich ustaleń mężczyzna obecnie może przebywać na terenie województwa opolskiego, w samym Opolu, bądź Kędzierzynie-Koźlu.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".