• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1690
  • Dodano: 2021-07-19 / 11:49
  • Komentarzy: 1

  Odra przegrywa drugi sparing

  Odra przegrywa drugi sparing

  (Fot. Jan Kalinowski/GKS Jastrzebie )

  W meczu kontrolnym mierzyli się z ligowym rywalem.

  Drugi sparing Opolan bez zwycięstwa. Tym razem podopieczni Piotra Plewni zmierzyli się z GKS-em Jastrzębie. W zakończonym dość niedawno sezonie Fortuna 1 Liga, Odra przegrała dwukrotnie z tymże rywalem - w rundzie jesiennej w Opolu 0:2 oraz w rewanżu 3:0.

  Pierwsza część meczu towarzyskiego zakończyła się bezbramkowym remisem. Gospodarze wyszli składem w bramce Kuchta, w obronie Spychała, Kamiński, Kostrzycki, Maćkowiak, w pomocy Sauczek, Wróbel, Drewniak, Niziołek, Nowak i z przodu Żak.

  Następne 45 minut zagrali składem: Kuchta - Spychała, Tkocz, Kostrzycki, Maćkowiak- Mikinic, Trojak, Drewniak, Janus - Czapliński, Piech. Od 60 minuty strzegł bramki Kalinowski, a chwilę później jeszcze kilku nowych zawodników. W 65 minucie czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Maćkowiak i od tego czasu przewagi nabrał GKS, który trafił dwukrotnie, za sprawą Michała Bojdysa, a potem z rzutu karnego wynik ustalił Łukasz Zejdler

  GKS Jastrzębie - Odra Opole 2:0
  Bramki: Michał Bojdys (77'); Łukasz Zejdler (84' k)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-20 00:00:44 [5.173.117.*] id:1616491  
  tippmann: Napisał postów [6439], status [VIP] Reputacja
  Polska Piłka Kopana,uj z wynikiem grunt że kasa na koncie się zgadza

  Nick:
  Treść: