• Dodano: 2021-07-19 / 11:49

Odra przegrywa drugi sparing

(Fot. Jan Kalinowski/GKS Jastrzebie )

W meczu kontrolnym mierzyli się z ligowym rywalem.

Drugi sparing Opolan bez zwycięstwa. Tym razem podopieczni Piotra Plewni zmierzyli się z GKS-em Jastrzębie. W zakończonym dość niedawno sezonie Fortuna 1 Liga, Odra przegrała dwukrotnie z tymże rywalem - w rundzie jesiennej w Opolu 0:2 oraz w rewanżu 3:0.

Pierwsza część meczu towarzyskiego zakończyła się bezbramkowym remisem. Gospodarze wyszli składem w bramce Kuchta, w obronie Spychała, Kamiński, Kostrzycki, Maćkowiak, w pomocy Sauczek, Wróbel, Drewniak, Niziołek, Nowak i z przodu Żak.

Następne 45 minut zagrali składem: Kuchta - Spychała, Tkocz, Kostrzycki, Maćkowiak- Mikinic, Trojak, Drewniak, Janus - Czapliński, Piech. Od 60 minuty strzegł bramki Kalinowski, a chwilę później jeszcze kilku nowych zawodników. W 65 minucie czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Maćkowiak i od tego czasu przewagi nabrał GKS, który trafił dwukrotnie, za sprawą Michała Bojdysa, a potem z rzutu karnego wynik ustalił Łukasz Zejdler

GKS Jastrzębie - Odra Opole 2:0
    Bramki: Michał Bojdys (77'); Łukasz Zejdler (84' k)

2021-07-20 00:00:44 [5.173.117.*] id:1616491
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja