• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2091
  • Dodano: 2021-07-16 / 20:33
  • Komentarzy: 0

  Samochód dostawczy wjechał do rowu i uderzył w drzewo

  Samochód dostawczy wjechał do rowu i uderzył w drzewo
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze w Grodźcu w gminie Ozimek. Kierujący samochodem dostawczym miał bardzo dużo szczęścia - w wyniku zdarzenia nikomu na szczęście nic się nie stało.


  W piątek 16 lipca o godzinie 16.08 służby ratunkowe powiatu opolskiego odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu dostawczego na Drodze Krajowej nr 46 w miejscowości Grodziec przed Ozimkiem. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, po jednym z OSP Chobie i OSP Schodnia, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Według ustaleń służb pracujących na miejscu, kierujący samochodem dostawczym marki Opel, na ulicy Częstochowskiej z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi, poruszał się kilkadziesiąt metrów rowem i zakończył podróż uderzając w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, jeszcze przed przyjazdem pomocy zdołały opuścić pojazd. Na szczęście nic im się nie stało.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".