• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2201
  • Dodano: 2021-07-14 / 10:09
  • Komentarzy: 0

  Dwa pojazdy zderzyły się na A4, jeden z nich spłonął

  (Fot. OSP Olszowa)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na strzeleckim odcinku autostrady A4 w kierunku Katowic. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jeden z nich zaczął płonąć.


  W nocy z wtorku na środę do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4. Służby ratunkowe zostały zadysponowane o godzinie 3.00 na 277 kilometr autostrady, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów- osobówki oraz busa. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, w tym jeden zastęp z Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich oraz zastęp strażaków ochotników z Olszowej.

  - Po dojeździe na miejsce okazało się, że jeden z samochodów biorących udział w kolizji się zapalił. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się pojazdu - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Olszowej.

  Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. Podróżujący osobówką zdołali samodzielnie opuścić pojazd jeszcze przed przyjazdem służb. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".