• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1929
  • Dodano: 2021-07-14 / 10:09
  • Komentarzy: 0

  Dwa pojazdy zderzyły się na A4, jeden z nich spłonął

  (Fot. OSP Olszowa)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na strzeleckim odcinku autostrady A4 w kierunku Katowic. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jeden z nich zaczął płonąć.


  W nocy z wtorku na środę do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4. Służby ratunkowe zostały zadysponowane o godzinie 3.00 na 277 kilometr autostrady, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów- osobówki oraz busa. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, w tym jeden zastęp z Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich oraz zastęp strażaków ochotników z Olszowej.

  - Po dojeździe na miejsce okazało się, że jeden z samochodów biorących udział w kolizji się zapalił. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się pojazdu - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Olszowej.

  Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. Podróżujący osobówką zdołali samodzielnie opuścić pojazd jeszcze przed przyjazdem służb. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".