• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6938
  • Dodano: 2021-07-04 / 17:52
  • Komentarzy: 0

  Dwa śmiertelne wypadki nad rzeką w regionie

  (Fot. Archiwum)

  Niedziela zebrała tragiczne żniwo biorąc pod uwagę wypadki związane z wodą. Na Opolszczyźnie odnotowano dwa śmiertelne zdarzenia nad wodą.


  W niedzielę 4 lipca dwukrotnie lekarze stwierdzali zgon w związku ze zdarzeniami nad rzeką. W Prudniku z wody wyciągnięto ciało mężczyzny, z kolei w Głuchołazach do wody na oczach świadków wpadła kobieta.

  Zwłoki mężczyzny zauważono w niedzielę około godziny 9.00 na brzegu rzeki Prudnik. Sytuacja miała miejsce nieopodal ulicy Chrobrego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Prudnik i policję. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wyciągnęli ciało 44-letniego denata z wody. Wstępnie ustalono, że przyczyną śmierci było utonięcie. Śledczy jednak prowadzą działania, które mają dać odpowiedź na pytanie, czy do śmierci 44-latka nie przyczyniły się osoby trzecie.

  Z kolei w Głuchołazach, około godziny 14.00 do rzeki Białej Głuchołaskiej wpadła 80-letnia kobieta. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli ją z wody, ale na ratunek było już za późno. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że kobieta miała "potknąć" się podczas spaceru nad rzeką. Dokładne okoliczności zdarzenia bada policja.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".