• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9257
  • Dodano: 2021-07-03 / 15:23
  • Komentarzy: 0

  Trwa Piknik Rodzinny w Parku Nadodrzańskim

  To już 10. jubileuszowy Piknik Rodzinny. Impreza odbywa się w Parku Nadodrzańskim i potrwa do późnych godziny wieczornych w sobotę.


  Jak co roku, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych w ramach 10. Pikniku Rodzinnego nad Odrą. Piknik jest świetną okazją do rodzinnej zabawy dla tych, którzy pozostają w mieście w wakacyjny weekend. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 13.00 w sobotę 3 lipca.

  W programie znalazły się różne strefy, każdy znajdzie coś wspólnego ze swoimi zainteresowaniami. Będą wywiady, pokazy tańca. W strefie sportu pokazy judo czy unihokeja. W strefie różnorodności poznamy różne tradycje oraz kuchnie z całego świata. Przewidziane są warsztaty dla dzieci i młodzieży, zabawy, gry i animacje. Odbędzie się również olimpiada rodzinna, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem co roku.

  Gwiazdą wieczory w czasie pikniku będzie zespół Bakshish. To jeden z pierwszych i najważniejszych polskich zespołów reggae. Powstali w Kluczborku w 1982 roku, a ich znaczenie dla polskiej sceny reggae jest niepodważalne. Poprzez punk rock, ska i rock-steady szybko dotarli do reggae. W 1983 roku grupa znalazła się w pierwszej dziesiątce konkursu festiwalu w Jarocinie. Ich występ przewidziany jest na 20:00. Zakończenie imprezy planowane jest o godzinie 20.30.

  Zdjęcie (1/30)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".