- Autor: Greg
- Wyświetleń: 10109
- Dodano: 2010-01-10 / 13:51
- Komentarzy: 42
Mistrzowie żużla charytatywnie
Dariusz Gadomski prezentuje bilety na galę.(Fot. Dżacheć)
Cały dochód z gali trafi na rehabilitację Madzi Gruszki. (Fot. Mariusz Matkowski)
Mecz żużlowy na lodzie z udziałem mistrzów Polski, pokaz jazdy samochodem rajdowym w wykonaniu Pawła Dytko, a także wyścig najlepszych z najlepszych o trofea Marszałka Województwa i Prezydenta Opola. Te i inne atrakcje już w najbliższą sobotę wieczorem (16.01) na lodowisku Toropol.
Głównym punktem Gali będzie mecz żużlowy na lodzie, po raz pierwszy rozgrywany w naszym kraju, w którym aktualny drużynowy mistrz Polski FALUBAZ Zielona Góra zmierzy się z Lodowym Teamem POLSKA, drużyną złożoną z czołowych polskich żużlowców specjalizujących się w ściganiu po tafli lodowej. Wśród rywalizujących sportowców zobaczymy m.in. Piotra Protasiewicza, Rafała Dobruckiego, Partyka Dudka, Adriana Miedzińskiego, Mirosława Kowalika i Adama Czechowicza.
Po zakończonym meczu na lodowisko wyjadą najlepsi zawodnicy meczu – po dwóch z każdej drużyny – którzy powalczą o nagrody indywidualne Marszałka Województwa Opolskiego oraz Prezydenta Miasta Opola.
W programie przewidziano także pokazowy mecz maluchów z Orlika, a swoje umiejętności na lodzie zaprezentują także młodzi kierowcy z sekcji kartingowej. Będzie można też zobaczyć medalistów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro – na lodzie pojadą Marcin Małek, Sebastian Krywult, Andrzej Gruntowski i Grzegorz Michułka.
VI Opolska Gala Żużlowa na Lodzie to impreza charytatywna, której pomysłodawcami są Piotr Żyto i Andrzej Hawryluk. Wszyscy sportowcy występujący w gali nie pobierają honorariów, a cały dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie w tym roku siedmioletniej Madzi Gruszce z Opola. Dziewczynka cierpi m.in. na niedowład nóg, wodogłowie oraz epilepsję. Jej leczenie jest bardzo kosztowne, a rehabilitacja długotrwała.
Impreza odbędzie się w dniu 16 stycznia 2010 r. (sobota) w hali „Toropol” przy ul. Barlickiego 13 w Opolu (początek: godz. 18:00). Bilety w cenie 20 zł można kupić w barze Toropol przy lodowisku, sklepie Domex oraz na stacji paliw Oktan przy obwodnicy. Galę organizuje Stowarzyszenie Hawi Racing Team.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Drago: Napisał postów [435], status [starszy pismak]
Dnia 24 stycznia 2010r. odbędzie się kolejny charytatywny turniej z udziałem kibiców Stowarzyszenia MUSC Poland :) Tym razem zawitamy do Jaworzna :) Dochód z imprezy przekazany zostanie na hospicjum i dom dziecka w JAWORZNIE. Do turnieju zgłosiło się więcej drużyn, niż było miejsc, więc decydował czas zgłoszeń :wink: W turnieju wezmą udział drużyny: - MUSC PL 1 - MUSC PL 2 - West Ham United - Newcastle United (Toon Army) - Newcastle United (Magpies) - Inter Mediolan - Chelsea Poland - HSV - Real Madryt - Ajax Amsterdam - Arsenal - Bayern