• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 801
  • Dodano: 2021-07-04 / 18:34
  • Komentarzy: 0

  Poszukiwani są liderzy i wolontariusze do 21. edycji Szlachetnej Paczki

  (Fot. Archiwum)

  Osoby chcące włączyć się w działania Szlachetnej paczki mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony www.superw.pl. Tam też dowiedzą się więcej na temat zadań lidera i wolontariusza.


  Wolontariusze Szlachetnej Paczki kolejny rok stają do nierównej walki z ubóstwem, samotnością i brakiem wiary w siebie. Ruszyła rekrutacja Liderów i Wolontariuszy do XXI edycji SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Pomaganie w Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości to nie tylko wyraz troski o innych, ale także szansa na korzyści dla wolontariuszy.

  Jeżeli jesteś otwartą osobą, dobrym organizatorem i potrafisz zarządzać czasem wyślij zgłoszenie i zostań Liderem Rejonu! - Jeżeli interesuje Ciebie realna pomoc i spotkanie z rodzinami wybierz rolę Wolontariusza. W województwie opolskim wciąż czekamy na zgłoszenia 160 Bohaterów, co pozwoli nam poznać historię ponad 600 rodzin - informuje Radzimir Burzyński.

  Wolontariuszki i wolontariusze Szlachetnej Paczki odwiedzają rodziny w potrzebie i poznają ich historie, a następnie razem współpracują na rzecz tego, by otrzymały one mądrą, dedykowaną pomoc. Pomagając możesz nawiązać relacje nie tylko z osobami, którym leży na sercu dobro innych, ale także z ludźmi doświadczonymi przez los. Takie doświadczenie dla większości tych, którzy decydują się zaangażować w pomoc, jest momentem przełomowym. To wówczas zdają sobie sprawę, jak niewiele mają niektórzy. Zyskują wiedzę i świadomość na temat otaczającego ich świata.

  Aby zostać Wolontariuszem Paczki bądź Akademii, wystarczy chęć do działania i ukończone 18 lat. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź strony www.szlachetnapaczka.pl oraz https://akademiaprzyszlosci.org.pl/, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje o naszych programach.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".