Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb

  Adres:
  ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/25
  50-078 Wrocław
  Telefon:
  722275604
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  adwokat@kancelarialexacta.pl

  Naszym celem jest skuteczna pomoc prawna.
  Wykorzystujemy najlepsze, często nieszablonowe rozwiązania.
  Działamy w taki sposób, by zapewnić maksymalnie efektywną ochronę dla naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy na pierwszym miejscu stawiają interes Klienta i dążą do jego osiągnięcia za pomocą wszelkich dostępnych instrumentów prawnych.

  Każdy ma prawo do sprawiedliwego rozwiązania swojego problemu i poszukiwania ochrony prawnej. My swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystamy tak, aby zadbać o Twoje interesy i dojść sprawiedliwości. Służymy pomocą prawną nawet w najtrudniejszych sprawach. Dajemy pełną gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego dowiedzieliśmy się w związku ze świadczeniem pomocy prawnej.

  Poszukujemy najbardziej skutecznych rozwiązań. Nie wdajemy się w prawne spory, dywagacje i odwołania bez potrzeby. Robimy to tylko wtedy, gdy wdanie się w spór sądowy stanowi najlepszą i najszybszą drogę do osiągnięcia założonych wcześniej celów.

  Podstawą naszej relacji jest sprawna i otwarta komunikacja. Właśnie dlatego już na początku przygotowujemy i przekazujemy plan działań w danej sprawie. Gdy oddasz swoją sprawę w moje ręce, nie tylko będziesz miał pewność, że zajmę się nią przede wszystkim osobiście, ale też przez cały czas będziesz na bieżąco informowany o wszystkich jej postępach.

  Na każde zapytanie dostaniesz odpowiedź w gwarantowanym czasie, nie dłuższym niż 8 godzin roboczych. Będziesz miał także dostęp do numeru telefonu czynnego 24h, do kontaktu w sprawach niecierpiących zwłoki.

  Jako skuteczny adwokat jestem pewny, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

  Kancelaria adwokacka ? obszar działań
  Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną poprzez prowadzenie spraw kompleksowo oraz w formie pojedynczych porad prawnych stacjonarnie, w kancelarii po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym godziny spotkania. Udzielamy również zdalnych porad prawnych: telefonicznie, mailowo, facebook i spotkań on-line.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2022-06-10