Meble na Wymiar Olsztyn ? Kuchnie na Wymiar ? Szafy ? Meble Kuchenne Olsztyn ? Abpiwek.pl

  Adres:
  ul. Szarych Szeregów 5
  10-072 Olsztyn
  Telefon:
  89 541 68 39
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  studio@abpiwek.pl

  Meble na wymiar Olsztyn - Abpiwek.pl


  Tworzymy nowoczesne meble na wymiar dla mieszkańców z Olsztyna i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Nasz team złożony jest z profesjonalnych stolarzy i projektantów mebli. Nieustanne inwestycje w nasz park maszynowy sprawiły, że jesteśmy liderem w tworzeniu mebli na wymiar w Olsztynie. 


  Firma Abpiwek.pl funkcjonuje na rynku Olsztyńskim już kilkanaście lat. Te doświadczenie umożliwia nam realizować nowe projekty na bardzo wysokim poziomie. Nasi projektanci mebli mają liczne szkolenia i certyfikaty, które pozwalają na tworzenie pionierskich mebli na wymiar.


  Przy produkcji mebli stawiamy na jakość, dlatego każdy mebel tworzony jest z najwyższej jakości materiałów. Przy produkcji produktów meblowych dbamy o każdy szczegół. 


  Jesteśmy w stanie wykonać  Meblujemy naszych klientów w Olsztynie już kilkanaście lat. Nasze meble podbiły serca Olsztyniaków. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie i rzetelnie. Nie jesteśmy zwykłym studiem, wykonującym meble na wymiar w Olsztynie. W swoich strukturach zrzeszamy również budowlańców, więc podejmujemy się też zleceń remontowych.


  meble na wymiar olsztyn

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2021-08-25