• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5961
  • Dodano: 2021-06-16 / 11:12
  • Komentarzy: 0

  Tragedia na drodze w powiecie strzeleckim. Nie żyje kierowca jednośladu

  Tragedia na drodze w powiecie strzeleckim. Nie żyje kierowca jednośladu

  (Fot. Czytelnik)

  Niestety nie udało się uratować kierującego jednośladem, który doznał obrażeń w wyniku zderzenia z samochodem ciężarowym w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 409 w powiecie strzeleckim.


  Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło na drodze w powiecie strzeleckim. Służby ratunkowe zostały zawiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego oraz motocyklisty w środę 16 czerwca o godzinie 9.50. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  Do zdarzenia doszło w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 409 w Ligocie Dolnej w gminie Strzelce Opolskie. Z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia wynika, że w wyniku zderzenia pojazdów nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie podróżującemu motocyklem. Zginął 72-letni motorowerzysta.

  Na miejscu cały czas pracuje policja, która pod nadzorem prokuratora będzie ustalała jak doszło do tego tragicznego wypadku. Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".