• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3400
  • Dodano: 2021-06-11 / 11:11
  • Komentarzy: 2

  Zmagania polskich piłkarzy na EURO obejrzymy w Amfiteatrze

  (Fot. Archiwum)

  (Fot. Dżacheć)

  Już 14 czerwca reprezentacja Polski rozpoczyna walkę na Euro. Wszystkie spotkania biało-czerwonych będzie można oglądać w zorganizowanej przez Telewizję Polską strefie kibica w Amfiteatrze.


  Polska reprezentacja w ramach swojej grupy rozegra spotkania ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Pierwszy mecz polskiej reprezentacji już w poniedziałek 14 czerwca.

  Opolska strefa kibica będzie usytuowana w Amfiteatrze, która będzie czynna już od 16.30. Warunki, w których kibice będą śledzić mecze reprezentacji to m.in. ponad 40 m/kw powierzchni ekranu LED, zachowane zostaną też obowiązujące obostrzenia sanitarne. W trakcie eventu będzie można zakupić posiłki czy napoje. Do Amfiteatru może wejść 1800 osób, ale warto podkreślić, że osoby z potwierdzeniem pełnego szczepienia mogą uczestniczyć w wydarzeniu poza limitem.

  - W poniedziałek rozpoczynamy też promocję akcji szczepień. Zarówno w poniedziałek, jak i wszystkie inne dni, kiedy gra reprezentacja Polski, będzie można skorzystać z punktu informacyjnego opolskiego urzędu Wojewódzkiego, gdzie będą promowane szczepienia przeciwko Covid-19. Dla najstarszego kibica, który przybędzie do Amfiteatru i zgłosi się do punktu promocji szczepień mamy super nagrodę. Jest to piłka z Euro 2020 - mówi Sławomir Kłosowski.

  - 14, 19 i 23 czerwca przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Żeby wejść na strefę trzeba odebrać wejściówkę, którą należy odebrać wcześniej z siedziby TVP3 Opole codziennie do poniedziałku 14 czerwca. Każda osoba może pobrać dwie wejściówki - mówi Anna Domańska z działu reklamy i promocji TVP3 Opole.

  Organizatorzy podkreślają, że podczas projekcji zmagań piłkarzy będzie nagrywany wideoklip ze strefy. W każdym z 3 dni pojawią się osoby obeznane z piłkarską żonglerką, które poprowadzą warsztaty. W strefie kibica znajdziemy również piłkarskie zjeżdżalnie, dmuchane mini-boisko, mega-piłkarzyki czy kopacz mierzący siłę strzału. Na wypadek wyjścia z grupy, organizatorzy przewidzieli przeniesienie strefy na błonia Politechniki Opolskiej.

  Swoją strefę kibica zorganizował również Urząd Miasta Opola. Wszystkie mecze Polaków będzie można oglądać na Małym Rynku w Opolu. Spotkania będzie można śledzić na dużym telebimie. Jest on przystosowany do oglądania meczów niezależnie od pogody - czy słońce, czy deszcz.

  Patronat 24opole
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-06-11 15:37:17 [5.173.32.*] id:1613909  
  tippmann: Napisał postów [7185], status [VIP] Reputacja
  oglądanie polskiej piłki kopanej to strata czasu,te łajzy nawet z grupy nie wyjdą i tyle w temacie

  Nick:
  Treść:
  2021-06-11 12:27:13 [95.50.2.*] id:1613905  
  jacek0667: Napisał postów [1103], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Zatem "DO PRZODU POLSKO" i "AVE COVID"

  Nick:
  Treść: