• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6319
  • Dodano: 2021-06-07 / 16:16
  • Komentarzy: 14

  Kierujący Volkswagenem skosił przydrożne słupki na ulicy Ozimskiej

  Kierujący Volkswagenem skosił przydrożne słupki na ulicy Ozimskiej
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Spore utrudnienia w ruchu wywołało zdarzenie drogowe na ulicy Ozimskiej naprzeciw "Rzemieślnika". Kierujący volkswagenem staranował przydrożne słupki.


  Informacja o zdarzeniu drogowym na ulicy Ozimskiej w Opolu wpłynęła do służb ratunkowych w poniedziałek 7 czerwca o godzinie 15.30. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, która zajęła się neutralizacją oleju, który wypłynął spod maski pojazdu oraz zabezpieczeniem uszkodzonych słupków.

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna kierujący volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał z ulicy i staranował 3 przydrożne słupki. Do zdarzenia doszło na ulicy Ozimskiej vis a vis budynku Rzemieślnik. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się z utrudnieniami, w ciągu ulicy Ozimskiej utworzyły się duże korki.

  Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Na tę chwilę nie ma informacji, co było powodem takiego zachowania kierowcy. Na szczęście w momencie, kiedy auto wjechało na chodnik, nikt akurat nie przechodził. Kierujący również nie odniósł poważnych obrażeń.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".