• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 883
  • Dodano: 2021-06-07 / 07:31
  • Komentarzy: 0

  Remis Polonii oraz Stali, porażka MKS-u.

  (Fot. MKSKluczbork.pl)

  Za nami 36 kolejka trzeciej ligi

  Powoli kończy się przygoda Polonii Nysa z 3 ligą (grupa III). Jednakże, zawodnicy tego zespołu chcą się godnie pożegnać z rozgrywkami i nie mają zamiaru tanio skóry sprzedawać. Pokazało to spotkanie z faworyzowaną Polonią Bytom. Gospodarze pokazali charakter, gdyż mimo, że dwukrotnie przegrywali w tym spotkaniu, udało im się dwa razy wyrównać. Najpierw na trafienie Michała Płonki odpowiedział Adrian Błaszkiewicz, a w drugiej połowie na gola Damiana Celucha w 86 minucie wyrównał Daniel Golus.

  Remisem zakończył się również mecz w Brzegu, gdzie miejscowa Stal podejmowała trzecią w tabeli Ślężę Wrocław. Faworytami byli goście i to oni trafili jako pierwsi, za sprawą Javiera Palaciosa. Jeszcze w pierwszej części gry udało się wyrównać Brzeżanom, gdyż skutecznie jedenastkę wyegzekwował Marcin Niemczyk. Mimo szans po zmianie połów, żadna z ekip nie była w stanie zdobyć zwycięskiego trafienia i zespoły podzieliły się punktami.

  Jedynie punktów nie zdobył MKS Kluczbork, który mierzył się Gwarek Tarnowskie Góry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, a po zmianie stron to ekipa z Opolszczyzny zdobyła jako pierwsza bramkę. Niestety, dość szybko stracili prowadzenie, a zwycięskiego gola dla Gwarka zdobył Adam Dzido w 83 minucie.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".