• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2217
  • Dodano: 2021-06-02 / 14:05
  • Komentarzy: 0

  Karłowice. Kierowca osobówki wjechał wprost pod pociąg

  Karłowice. Kierowca osobówki wjechał wprost pod pociąg
   <i>(Fot. OSP Karłowice)</i>

  (Fot. OSP Karłowice)

  6 Zastępów straży interweniowało w miejscowości Karłowice, gdzie doszło do zderzenia składu towarowego z autem osobowym.


  W środę 2 czerwca o godzinie 9:35 zadysponowano służby ratunkowe powiatu opolskiego do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem auta osobowego i pociągu towarowego w miejscowości Karłowice.

  - Na przejeździe kolejowym w Karłowicach (droga w kierunku na Kurznie) kierujący Volkswagenem prawdopodobnie przez nieuwagę wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. W wyniku uderzenia w przód pojazdu został on odrzucony na równoległy tor. Pojazdem osobowym podróżowały dwie osoby, z których jedna odniosła obrażenia i konieczna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Karłowicach.

  Warto dodać, że rogatki na przejeździe były uszkodzone, a o awarii informowała tablica i znak STOP.

  Dzisiejsze zdarzenie obrazuje jak bardzo trzeba być ostrożnym przy pokonywaniu przejazdów kolejowych - dlatego zalecamy zachowywanie szczególnej ostrożności przy tego typu manewrach.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".