• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 654
  • Dodano: 2021-05-28 / 17:01
  • Komentarzy: 0

  Dzień Mamy i Dzień Dziecka to doskonała okazja do wspólnego świętowania

  Dzień Mamy i Dzień Dziecka to doskonała okazja do wspólnego świętowania
  Centrum Handlowe Turawa Park po raz kolejny przygotowało dla swoich Klientów atrakcyjny program. W ramach DNI PEŁNYCH NAGRÓD, Centrum m.in.: zrealizuje wybrane marzenia opolskich mam, zaprosi dzieci do Opolskiego Zoo oraz rozda ponad 300 atrakcyjnych upominków za zakupy.

  Konkursy i prezenty to jeszcze nie koniec niespodzianek. W dniach 28 i 29 maja na klientów Centrum Handlowego Turawa Park czekać będą także: nowo otwarta strefa letniej KAŻDY DZIEŃ DOBRY, bezpłatne badania mammograficzne oraz liczne promocje.

  W związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi w tym roku Dzień Matki i Dzień Dziecka świętujemy inaczej. Zamiast eventów zaplanowaliśmy konkursy, bezpłatne badania mammograficzne i setki upominków dla naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań żeby rozdawane przedmioty były wysokiej jakości i żeby każdy znalazł coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nasze wybory spotkają się z równie pozytywnym odbiorem jak przy poprzednich akcjach - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

  W dniach 28 i 29 maja od 11.00 do 19.00 na stanowisku akcji klienci będą mogli odbierać starannie wyselekcjonowanie upominki, wśród nich: rollery z kwarcem do masażu twarzy, zestawy kosmetyków Sephora, srebrne bransoletki AWEG, karty podarunkowe do TAKKO Fashion, a dla najmłodszych: krótkofalówki, koła do nauki pływania, lamki nocne, czy książki.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".