• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 941
  • Dodano: 2021-05-24 / 07:44
  • Komentarzy: 0

  Trzecie z rzędu zwycięstwo Gwardii

  Trzecie z rzędu zwycięstwo Gwardii

  (Fot. Dżacheć)

  Tym razem po drobnych problemach pokonali Wybrzeże Gdańsk

  Dobra seria podopiecznych Rafała Kuptela trwa. Tym razem w Stegu Arenie mierzyli się z Wybrzeżem Gdańsk i to właśnie Gwardziści byli faworytem również i tego spotkania.

  Niestety, początek meczu na to nie wskazywał. Od początku więcej inicjatywy ze swojej strony wykazali przyjezdni, którzy zbudowali sobie już w początkowej fazie spotkania zbudowali sobie trzybramkowe prowadzenie. Opolanie próbowali odrobić straty, co im się udało, lecz Gdańszczanie stawiali twardy opór, który pozwolił im na remis po 12 po 30 minutach.

  Po zmianie stron jednak prawdziwy koncert zagrał Gang Kuptela. Przejęli oni całkowitą kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie, dominując rywali znad morza. Wybrzeże zdobyło w tej części gry jedynie sześć bramek - przy piętnastu Opolan, dzięki czemu Gwardziści mogli się cieszyć z kolejnej wygranej, tym razem 27:18 i utrzymania piątej lokaty w tabeli PGNIG Superligi.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".