• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1543
  • Dodano: 2021-05-22 / 11:33
  • Komentarzy: 0

  Kolejne trzy punkty Odry Opole

  Kolejne trzy punkty Odry Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Tym razem zwycięstwo przy Oleskiej Opolanie zdobyli w rywalizacji z Miedzią Legnica.

  Każdy kibic Odry Opole czekał na ten moment. W końcu część fanatyków zmagania swojej drużyny mogli obejrzeć z trybun, a pierwsze takie spotkanie przypadło na rywalizację z Miedzią Legnica.

  Pierwsza część gry jednak nie porwała swoim widowiskiem. Większość rywalizacji toczyła się w środku boiska, gdzie głównie obie ekipy grały na utrzymanie, choć lekklekką przewagę posiadali gospodarze.

  Zdecydowanie więcej działo się po zmianie stron i to nie tylko dzięki bardziej zdecydowanej grze Opolan, która w rezultacie przyniosła dwa trafienia. Pierwsza bramka to byla gra zespołowa Odry, którą sfinalizował Tomas Mikinic po znakomitym podaniu Dawida Czaplińskiego. Asystent przy golu na 1:0 swoje strzeleckie umiejętności również pokazał w tym spotkaniu, przy podwyższeniu prowadzenia na 2:0. Niestety, golkiperowi Odry Blazejowi Sapielakowi nie udało się utrzymać czystego konta, gdyż skapitulował po trafieniu Marcina Garucha, lecz ostatecznie wraz z kolegami mógł się cieszyć po końcowym gwizdku ze zdobytych trzech punktów
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".