• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2203
  • Dodano: 2021-05-21 / 12:44
  • Komentarzy: 1

  Kierujący osobówką uderzył w skuter. Kierowca jednośladu z obrażeniami

  Kierujący osobówką uderzył w skuter. Kierowca jednośladu z obrażeniami
   <i>(Fot. OSP Zawadzkie)</i>

  (Fot. OSP Zawadzkie)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem osobówki i skutera doszło w Żędowicach pod Strzelcami Opolskimi. W wyniku zderzenia, osoba prowadząca jednoślad doznała złamania.


  W piątek 21 maja o godzinie 9.26 do służb ratunkowych powiatu strzeleckiego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego oraz skutera na ulicy Opolskiej w Żędowicach. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży z JRG w Strzelcach Opolskich, OSP Zawadzkie, OSP Żędowice i zespół pogotowia.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Fiat skręcając na posesję uderzył w prawidłowo jadący jednoślad. W wyniku zderzenia 58-letni mężczyzna przewrócił się i doznał obrażeń kończymy dolnej. Po ustabilizowaniu kończyny został on zabrany przez Zespół Ratowników Medycznych na obserwację do szpitala.

  Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Droga Wojewódzka 901 na czas prowadzonych działań była całkowicie zamknięta, następnie ruch odbywał się wahadłowo.

  Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja. Przed zbliżającym się weekendem dodatkowo policjanci apelują o uważną jazdę i zwracanie uwagi na osoby poruszające się na motorach, rowerach oraz skuterach.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-05-21 18:16:37 [185.127.20.*] id:1613020  
  Pedro: Napisał postów [8859], status [VIP] Reputacja
  Pewnie popylał 200 km/h że samochodziasz go nie zauważył... bo przecież dla forumowych znafcuw każdy wypadek jednośladu jest równoznaczny tylko z popylaniem na maxa :D

  Nick:
  Treść: