• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1510
  • Dodano: 2021-05-18 / 18:16
  • Komentarzy: 1

  Pijany zignorował znak "Stop".... próbował uciekać pieszo

  Pijany zignorował znak "Stop".... próbował uciekać pieszo

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Policjanci ze strzeleckiej komendy zauważyli kierowcę osobowego audi, który zlekceważył znak "Stop". Wówczas wydali mu sygnały do zatrzymania się. Ten zjechał na pobocze, a następnie wybiegł z samochodu i zaczął uciekać w kierunku pobliskiego stawu. Mundurowi podjęli za nim pościg pieszy i już po chwili zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec Strzelec Opolskich miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

  Policjanci z wydziału prewencji patrolowali nocą ulice Strzelec Opolskich. W pewnym momencie ich uwagę zwróciło osobowe audi, którego kierowca nie zastosował się do znaku "Stop". Policjanci wydali kierującemu sygnały do zatrzymania pojazdu. Kierowca zjechał na pobocze, po czym nagle opuścił pojazd i zaczął biec w stronę pobliskiego stawu. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli za nim pościg pieszy. Już po chwili mężczyzna został zatrzymany.

  Kierującym osobówki okazał się 26-letni mieszkaniec Strzelec Opolskich. W trakcie wykonywanych czynności sprawdzono stan trzeźwości mężczyzny. Wynik badania alkomatem wskazał blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a pojazd odholowano na parking strzeżony.

  Teraz 26-latek za naruszenie przepisów prawa odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, zakaz sądowy, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 2

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-05-19 15:36:32 [89.67.13.*] id:1612910  
  DonPedro69: Napisał postów [7892], status [VIP] Reputacja
  Przypomniała mi się taka stara bardzo bajka z TV o wodniku Szuwarku. Może chciał pójść w jego ślady i zgubić pościg pod wodą? Wiecie, po pijaku to ma się różne, najbardziej absurdalne koncepcje. ;-)

  Nick:
  Treść: