• Wyświetleń: 1584
    • Dodano: 2021-05-16 / 08:30

Piętnaście bramek w spotkaniu Dremanu Futsal!

Niestety, ta kanonada okazała się przegrana przez Opolan.

Ależ to mogło być widowisko dla oczu kibiców, gdyby tylko to mogli obejrzeć! Zawodnicy miejscowego Malepszy Leszno oraz Dremanu Futsal zapewnili festiwal bramek od pierwszej minuty.

Festiwal trafień zaczęli gospodarze, a dokładniej Piotr Pietruszko już od pierwszej minuty. Szybko odpowiedział Nuno Chuva, lecz ostatecznie na przerwę z lepszym rezultatem wychodzili Lesznianie, prowadząc 3:2.

Po zmianie stron, dzięki trafieniom Michała Grzywy oraz Serhieja Fila na prowadzenie wyszli przyjezdni, jednakże między 30 a 38 minutą rozpętała się prawdziwa strzelanina. Hat-tricka skompletował Pietruszko, a ostateczny wynik ustalił Fil, który próbował jeszcze poderwać grę Dremanu, lecz ostatecznie wynik brzmiał 8:7 dla gospodarzy.

Wygraną zaliczyli za to Brzeżanie. Gredar na własnym boisku wygrał 4:2 z Novą Gliwice, dwukrotnie trafiając za sprawą Tavaresa, Kucharskiego oraz Dawida Witka.