• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 54501
  • Dodano: 2021-05-16 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Zdjęcia do serialu w Opolu potrwają pięć dni

  W najnowszym serialu produkcji TVN będziemy mogli oglądać m.in. opolski Dworzec Kolejowy. W niedzielę swoją obecność na planie zapowiedział sam autor Behawiorysty.


  Piesi i zmotoryzowani muszą pogodzić się z utrudnieniami w ruchu, ponieważ filmowcy planują swoją obecność w Opolu do środy 19 maja. Zdjęcia robione są m.in. przy dworcu PKP, w okolicach Wiaduktu Żołnierzy Wyklętych, w Rynku, na Placu Kopernika oraz w okolicach skrzyżowania ulic Sempołowskiej i Żeromskiego.

  Ośmioodcinkowego "Behawiorystę" reżyseruje Łukasz Palkowski, a w główną rolę wcielił się Robert Więckiewicz.  Przypomnijmy, w niedzielę 16 maja zamknięta zostanie ulica Piastowska (wjazd i wyjazd z Wyspy Pasieki zostanie poprowadzony ulicą Księcia Jana Dobrego. Samochody jadące do i od strony Zaodrza będą kierowane prosto ulicą Katedralną). Zamknięta zostanie ulica Minorytów pomiędzy placem Wolności a ulicą Zamkową.

  Nieprzejezdny będzie Plac Daszyńskiego pomiędzy ulicą Damrota a Kościuszki. Oprócz tego, podobnie jak w sobotę czasowe wstrzymania ruchu będą obowiązywać w okolicach Wiaduktu Żołnierzy Wyklętych, placu Wolności, Damrota oraz na Obwodnicy Czarnowąsów.

  Zdjęcie (1/48)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".