• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 12023
    • Dodano: 2021-05-11 / 13:35
    • Komentarzy: 3

    KMP Opole: Poszukujemy zaginionego Daniela Paluch

    KMP Opole: Poszukujemy zaginionego Daniela Paluch

    (KMP Opole)

    Komenda Miejska Policji w Opolu poszukuje zaginionego Daniela Paluch. 6 maja 22-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną i znajomymi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela Paluch proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

    6 maja nad ranem Daniel wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Telefon który ze sobą zabrał jest nieaktywny.

    Daniel Paluch
    urodzony 23 października 1998 r.
    zamieszkały Opole


    Rysopis: : wzrost 187 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego, krótkie. Ubrany w czarną kurtkę z dużym, jasnym napisem na całej długości lewego rękawa, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe Nike czarne z czerwoną podeszwą.

    Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-05-14 18:56:46 [83.22.234.*] id:1612653  
    ktostamtaki: Napisała postów [851], status [stały bywalec] Reputacja
    Biedny :( RIP

    Nick:
    Treść:
    2021-05-11 14:50:04 [185.127.20.*] id:1612468  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Takie skojarzenie... klasyk..."Szukamy Pana Palucha, Pan się nazywa Paluch, tak a bo co, Panowie pozwolą że się przedstawię... Zdzisław Dyrman"... :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2021-05-11 15:10:13 [217.173.195.*] id:1612469  
    neo: Napisała postów [2108], status [Szycha] Reputacja
    To jeszcze kolejny klasyk: Zadzwoniła do mnie kiedyś pani z banku i zapytała, czy rozmawia "z panem Michałem Rusinek". Odpowiedziałem uprzejmie, że tak, ale ja się deklinuję. Na co ona: "A, to przepraszam. Zadzwonię później". To może napisac od razu: poszukiwać zaginiony Daniel Paluch?