• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3642
  • Dodano: 2021-05-11 / 13:07
  • Komentarzy: 1

  "Behawiorysta" będzie kręcony w centrum miasta. Zamknięta zostanie m.in. Piastowska

  (Fot. Dżacheć)

  W dniach od 15 do 19 maja we współpracy z telewizją TVN będą realizowane w Opolu zdjęcia do nowego serialu "Behawiorysta". W związku z tym planowane są tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Opola.


  Dramat rozegra się w jednym z opolskich przedszkoli, a relacje ze zdarzenia będzie nadawać wspomniany w książce Mroza portal 24Opole. Zdjęcia do nowego serialu rozpoczną się w sobotę 15 maja, a w związku z nimi mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta.

  Robert Więckiewicz wcieli się teraz w główną rolę w serialu. Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski, który wcześniej pracował przy dwóch innych produkcjach na podstawie prozy Mroza - "Chyłka - Zaginięcie" i "Chyłka - Kasacja".

  O ekranizacji swojej powieści kryminalnej przesiąkniętej opolskim akcentem poinformował sam autor książki na swoim Facebooku.


  15 maja (sobota)

  Zamknięta zostanie ulica Piastowska (wjazd i wyjazd z Wyspy Pasieki zostanie poprowadzony ulicą Księcia Jana Dobrego. Samochody jadące do i od strony Zaodrza będą kierowane prosto w ulicę Katedralną).

  Czasowe wstrzymania ruchu będą obowiązywać w okolicach Wiaduktu Żołnierzy Wyklętych, Małego Rynku, Placu Kopernika, Sempołowskiej i na Żeromskiego przy CH Solaris. Od godziny 19.00 zamknięta zostanie ulica Minorytów.

  16 maja (niedziela)

  Zamknięta zostanie ulica Piastowska (wjazd i wyjazd z Wyspy Pasieki zostanie poprowadzony ulicą Księcia Jana Dobrego. Samochody jadące do i od strony Zaodrza będą kierowane prosto ulicą Katedralną). Zamknięta zostanie ulica Minorytów pomiędzy placem Wolności a ulicą Zamkową.

  Nieprzejezdny będzie Plac Daszyńskiego pomiędzy ulicą Damrota a Kościuszki. Oprócz tego, podobnie jak w sobotę czasowe wstrzymania ruchu będą obowiązywać w okolicach Wiaduktu Żołnierzy Wyklętych, placu Wolności, Damrota oraz na Obwodnicy Czarnowąsów.

  Robert Więckiewicz w "Behawioryście" wcieli się w rolę eksperta z zakresu komunikacji niewerbalnej, który zostaje wezwany do pomocy po zamachu na przedszkole. Przestępcę zagra natomiast Krystian Pesta. Obok nich w produkcji pojawią się także Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

  Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie.

  Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było...
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-05-11 22:04:53 [5.173.112.*] id:1612492  
  tippmann: Napisał postów [7194], status [VIP] Reputacja
  robert to mocny anioł

  Nick:
  Treść: