• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1375
  • Dodano: 2021-05-08 / 08:12
  • Komentarzy: 0

  Gwardia w końcu przełamuje passę porażek

  Gwardia w końcu przełamuje passę porażek

  (Fot. Dżacheć)

  Kibice opolskiej Gwardii odetchnęli z ulgą. Podopieczni Rafała Kuptela w końcu mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Pokonali w Tarnowie miejscową Grupę Azoty 27:34

  Niestety, spotkanie od początku nie układało się jednak po myśli przyjezdnych. Pierwsze trafienia zaliczali gospodarze, a co więcej - zbudowali sobie nawet cztery bramki przewagi, którą utrzymywali do stanu 7:3. Wtedy to przebudzili się Gwardziści, które dość sprawnie doprowadzili do stanu 8:8. Na prowadzenie Opolanie wyszli kilka minut przed końcem pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 13:15.

  Po zmianie stron zrobiło się dość wyrównanie, lecz kluczowy moment nadszedł przy wyniku 17:18. Wtedy to Gwardziści zdobyli pięć bramek z rzędu, czym ustawili sobie dalszy przebieg spotkania. Ostatecznie licznik na tablicy wyników zatrzymał się przy wyniku 27:34 i to Opolanie cieszyli się ze zwycięstwa.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".