• Wyświetleń: 1640
    • Dodano: 2021-05-08 / 08:12

Gwardia w końcu przełamuje passę porażek

Kibice opolskiej Gwardii odetchnęli z ulgą. Podopieczni Rafała Kuptela w końcu mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Pokonali w Tarnowie miejscową Grupę Azoty 27:34

Niestety, spotkanie od początku nie układało się jednak po myśli przyjezdnych. Pierwsze trafienia zaliczali gospodarze, a co więcej - zbudowali sobie nawet cztery bramki przewagi, którą utrzymywali do stanu 7:3. Wtedy to przebudzili się Gwardziści, które dość sprawnie doprowadzili do stanu 8:8. Na prowadzenie Opolanie wyszli kilka minut przed końcem pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 13:15.

Po zmianie stron zrobiło się dość wyrównanie, lecz kluczowy moment nadszedł przy wyniku 17:18. Wtedy to Gwardziści zdobyli pięć bramek z rzędu, czym ustawili sobie dalszy przebieg spotkania. Ostatecznie licznik na tablicy wyników zatrzymał się przy wyniku 27:34 i to Opolanie cieszyli się ze zwycięstwa.