• Wyświetleń: 2181
    • Dodano: 2021-05-08 / 07:39

Odra Opole zgarnia kolejne trzy ligowe punkty

Mecz Odry Opole z Puszczą Niepołomice otwierał 29 kolejkę Fortuny 1 Ligi. Przy Oleskiej faworytem byli gospodarze, którzy nadal byli w grze o baraże do PKO Ekstraklasy, natomiast goście plasowali się w środku tabeli.

Trzeba powiedzieć wprost - na boisku wiało nudą. W całej pierwszej części gry zagrożenie pod jakąkolwiek bramką stworzyli przyjezdni - lecz na szczęście, obrońcy Odry dość czujnie zażegnali zagrożenie. Bezbramkowy remis do przerwy.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. I długo bramkarze nie mieli zbyt wiele pracy. Aż do 80 minuty. Wtedy to po rzucie rożnym do siatki trafił Piotr Żemło. Puszcza musiała się otworzyć, by zdołać wyrównać, lecz to Opolanie mogli podwyższyć prowadzenie, lecz najpierw przestrzelił Piech, a potem Adam Żak przegrał sam na sam z dobrze interweniującym golkiperem przyjezdnych. Wynik 1:0 utrzymał się do końca, a Opolanie obecnie znajdują się na siódmej lokacie, tracąc cztery punkty do szóstego ŁKS-u

2021-05-08 23:14:35 [89.64.38.*] id:1612376
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Żal aż gardło ściska,nie wykorzystane 2-100% sytuacje w ostatnich minutach meczu,sam na sam z bramkarzem to jest porażka,powinni chociaż jedną wykorzystać,ale to jest cała Odra.

2021-05-08 17:11:35 [31.0.66.*] id:1612365
    Polpha: Napisał postów [9431], status [VIP] Reputacja