• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2240
  • Dodano: 2021-05-06 / 13:48
  • Komentarzy: 0

  Drogowcy na kilka dni ponownie zamkną przejazd kolejowy na Al. Przyjaźni

  Drogowcy na kilka dni ponownie zamkną przejazd kolejowy na Al. Przyjaźni
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Zamknięcie przejazdu kolejowego zaplanowano na godziny popołudniowe w czwartek. Przejazd będzie nieczynny minimum do poniedziałku 10 maja.


  W czwartek 6 maja od godziny 17.00 pracownicy PKP zamkną przejazd kolejowy na Alei Przyjaźni w Opolu. Zmiana organizacji ruchu spowodowana jest robotami drogowymi, których zakończenie zaplanowano wstępnie na poniedziałek 10 maja rano. Jak informują przedstawiciele PKP PLK - tym razem zamknięcie przejazdu konieczne jest ze względu na kładzione masy wymagające użycia wysokiej temperatury.

  Kierowcy muszą skorzystać z objazdu prowadzącego przez ulicę Torową.

  - Informujemy, iż od dnia 6.05.2021 r. od godz. 17:00 do 10.05.2021 r. do godz. 8:00, w związku ze zmianą organizacji ruchu spowodowaną remontem przejazdu kolejowego w ciągu Alei Przyjaźni częściowej zmianie ulegną przebiegi tras linii 7 oraz linii N2 - czytamy w informacji od MZK Opole.

  Autobusy tych linii będą kursowały od przystanku "Jagiellonów- Al. Przyjaźni" do przystanku "Popiełuszki-Podmiejska" (w obu kierunkach) przez przejazd kolejowy przy ulicy Torowej.

  Z obsługi komunikacyjnej wyłączony zostanie przystanek "Al. Przyjaźni-Pętla". Dodatkowo autobusy linii 7 i N2 zatrzymywać się będą na przystankach: "Marka z Jemielnicy-Walecki", "Marka z Jemielnicy", "Marka z Jemielnicy-Al. Przyjaźni" oraz nowo utworzonym przystanku "Marka z Jemielnicy-Torowa".
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".